Napaleni mężczyźni masturbują się skórkami banana

banana

Nierzadko zdarza się, że mężczyźni masturbują się jedzeniem, ale ten najnowszy trend jest nieco inny. Według lekarzy napaleni mężczyźni używają skórek od bananów do masturbacji.

Ten dziwaczny trend seksualny pojawił się niedawno w Internecie po tym, jak użytkownik Reddita opublikował post na temat swoich doświadczeń z owocami. Mówi, że nie był w stanie utrzymać skórki od banana na miejscu i poślizgnął się na niej, uderzając głową o toaletę.

Przypomina to seks oralny

Jeśli chodzi o masturbację, istnieje mnóstwo różnych technik. Niektórzy ludzie lubią głaskać, inni lubią naciskać, a nawet niektórzy faceci lubią używać zabawek erotycznych, takich jak Fleshlights lub Gloryholes.

Ale czasami ludzie posuwają się trochę za daleko. To właśnie przytrafiło się jednemu mężczyźnie na Reddicie, który przypadkowo poślizgnął się na skórce od banana podczas sesji seksualnej, prawie się zabijając. Opublikował tę historię na stronie internetowej i post stał się wirusowy, ale lekarze ostrzegają, że praktyka ta może być niebezpieczna.

Niektórzy mężczyźni twierdzą jednak, że doznania te są spotęgowane, gdy najpierw podgrzeją peelingi w kuchence mikrofalowej, aby były cieplejsze i bardziej miękkie. Lekarze ostrzegają, że nie jest to dobry pomysł i może prowadzić do bolesnych wysypek na penisie.

Dlatego najlepiej zachować ostrożność i zamiast tego wypróbować zabawkę erotyczną. Ale jeśli chcesz spróbować skórki od banana, musisz wiedzieć jedną rzecz: jest niesamowicie śliska.

W przeciwieństwie do innych rodzajów zabawek erotycznych, tę metodę najlepiej wykonywać przy użyciu dobrego lubrykantu, aby uzyskać bardziej realistyczne wrażenie. Dzieje się tak, ponieważ nie chcesz ryzykować poślizgu i spowodowania wysypki na penisie. Weź leki w kamagra oral jelly na Zaburzenia erekcji.

Aby rozpocząć stosowanie tej techniki, musisz wyciąć małe nacięcie w skórce i końcówce skórki banana. Następnie usuń większość skórki i połóż ją na penisie.

Prawdopodobnie będziesz musiał kilka razy go obrócić, ale wrażenie powinno imitować penetrację pochwy i uprawianie seksu oralnego. Ale zanim to zrobisz, upewnij się, że używasz lubrykantu przyjaznego dla seksu, aby zapobiec otarciom i poparzeniom.

Dobrym pomysłem jest również kupowanie nowej skórki od banana za każdym razem, gdy to robisz, aby nie pozostać starą, która była narażona na działanie bakterii. Będziesz także chciał zmieniać lubrykant co jakiś czas, ponieważ będziesz potrzebować czegoś o gęstszej konsystencji niż zwykle.

To jest niebezpieczne

Wielu mężczyzn zawsze szuka nowych i innowacyjnych sposobów czerpania przyjemności z seksu. Niezależnie od tego, czy są to klipy wideo, zdjęcia czy zabawki erotyczne, zawsze szukają czegoś innego i bardziej ekscytującego niż standardowa nudna rutyna.

Jednak w Internecie panuje trend, który może nie być tak nieszkodliwy, jak się wydaje. Kilku facetów walnęło się w skórki od bananów.
Zdaniem lekarzy ta dziwna praktyka nie jest dobrym pomysłem. Mówią, że może powodować wysypkę i owrzodzenia na penisie, które mogą być bolesne, a nawet prowadzić do infekcji. Lekarz może przepisać cenforce 100, tabletkę cialis.

Lekarze ostrzegają również, że może być szczególnie niebezpieczny dla osób uczulonych na owoc ze względu na zawartość białka w jego skórce.

Doktor Diana Gill ze służby medycznej Doctor-4-U powiedziała, że ostrzega mężczyzn, aby nie używali zabawek erotycznych, ponieważ może to wywołać infekcję.

„Ponieważ skórka banana zawiera białka, dotknięcie nią penisa może powodować wysypkę i zapalenie” – powiedziała IFLScience.
Dodała, że praktyka ta jest szczególnie szkodliwa, jeśli jesteś uczulony na banany, ponieważ może pogorszyć twoją alergię.

Fani trendu seksualnego twierdzą, że śluzowata skórka wewnątrz stanowi świetny środek nawilżający i naśladuje uczucie podczas seksu oralnego. Niektórzy twierdzą, że najpierw podgrzewają go w kuchence mikrofalowej, aby zwiększyć doznania.

Nie jest to jednak dobry pomysł, ponieważ skóra może być gorąca i łatwo się poślizgnąć i poparzyć.

Jeden z użytkowników Reddita, który był wielkim fanem przyjemności skórką od banana, opublikował zawstydzającą historię o tym, jak prawie umarł podczas masturbacji skórką od banana.

Poszedł do łazienki i próbował się umyć, ale poślizgnął się na skórce i uderzył głową o deskę sedesową. Udało mu się przeżyć ten incydent, ale jest mało prawdopodobne, że zrobi to ponownie.
Tak naprawdę najlepiej w ogóle tego nie próbować, jeśli nie masz pewności, jak to zrobić poprawnie. Poza tym, będziesz utknął z tym wstydem do końca życia!

To jest zawstydzające

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni są kreatywni, jeśli chodzi o masturbację. Aby pozbyć się kamieni, użyją różnych narzędzi i sztuczek – w tym lubrykantu, zabawek erotycznych, a nawet telefonu z klapką.

Jednak jednym z najciekawszych nowych trendów seksualnych, jakie pojawiły się w Internecie, jest skórka od banana, której używają napaleni mężczyźni w mediach społecznościowych. I chociaż nie jest to tak złe, jak mogłoby się wydawać, może być trochę zawstydzające.

Najwyraźniej trend seksualny w skórce od banana jest dziełem faceta, który pomyślał, że podczas masturbacji dobrym pomysłem jest owinięcie penisa skórką owocu wokół penisa. To fajny pomysł i działa dobrze, pod warunkiem, że nie przegrzejesz peelingu – co może prowadzić do bolesnych oparzeń.

A najlepsze jest to, że nie musisz mieć banana, żeby spróbować. Zamiast tego możesz użyć dużej, grubej plastikowej torby. Możesz także wypróbować mały papierowy talerz lub kartonowe pudełko.

Ale według lekarzy najważniejszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że seks ze skórką od banana nie jest szczególnie mądrym posunięciem. Lekarz z internetowego serwisu medycznego Doctor-4-U powiedział The Sun, że skórka od banana może powodować wysypkę i owrzodzenia na penisie, co może prowadzić do infekcji. Co więcej, ustawa ta może również wywołać u niektórych osób alergię na banany.

To świetna zabawa

Jeśli chodzi o masturbację, mężczyźni mają wiele różnych sposobów wyrażania przyjemności. Czasami jest to zabawka erotyczna, a czasami prawdziwa osoba. Jednak ostatnio wśród napalonych młodych mężczyzn zapanował trend: używają skórek od bananów do masturbacji.

Trend na skórkę od banana miał swój początek na Reddicie, gdzie użytkownicy twierdzili, że przypomina to seks oralny. Jeden z mężczyzn stwierdził, że jest to „rzecz najbardziej zbliżona do zrobienia loda”.

Niektórzy fani powiedzieli nawet, że najpierw podgrzali skórkę w kuchence mikrofalowej, aby wyglądała bardziej realistycznie. Jednak wielu lekarzy przestrzega przed taką praktyką.

Lekarze ostrzegają, że używanie skórki od banana do masturbacji może u niektórych osób powodować wysypkę i infekcje, a u innych osób wrażliwych na białko zawarte w owocu może również prowadzić do reakcji alergicznych. Dzieje się tak dlatego, że skórka banana zawiera białka, które w kontakcie z błonami śluzowymi, czyli częścią ciała, w której odbywa się seks, mogą wywołać stan zapalny.

Według dr Diany Gill, lekarki w placówce na receptę Doctor-4-U, masturbacja skórkami od banana może powodować wysypkę i owrzodzenia na prąciu, które mogą być bolesne lub prowadzić do infekcji. Dodała również, że skórka od banana może mieć podobny wpływ na osobę, która ma alergię na lateks.

Jednak pomimo ostrzeżeń niektórzy napaleni mężczyźni nadal go używają. Na popularnej stronie poświęconej miłości własnej o nazwie JackInWorld, samozwańczym „najlepszym źródle męskiej masturbacji”, użytkownicy przyznali tej technice 4,5 z 5 gwiazdek.

W poście użytkownik wyjaśnił, że „bardzo przypomina to seks oralny”, dodając, że robi to od lat. Zalecił także wyciśnięcie skórki na dłoni podczas odciągania pokarmu.

Ostrzegł jednak, że najlepiej zachować ostrożność. Skórki mogą być niebezpieczne, jeśli są zbyt ciepłe.

Niektórzy eksperci ds. seksu doradzają, że można uniknąć tego ryzyka, kupując rękaw do masturbacji. Jest to bezpieczniejszy i bardziej higieniczny sposób niż użycie skórki od banana, ale może być kosztowny i trudny do znalezienia.

Kliknij tutaj: Kamagralek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *